maja 06, 2014

1001 Nocy Bajeczna - dosłownie!


Mmmmmoja faworytka! Nie wiem co takie ma w sobie ta herbata, że od ponad tygodnia nie potrafię się jej oprzeć. Piję ją i nie mam jej dość. Mnie osobiście przyciąga jak magnes. Czy to czereśnia? Nie wiem. Ta herbata ma w sobie jakąś nutę, której nie potrafię zaklasyfikować, nazwać. Kurcze musicie, koniecznie spróbować. 


Wiem z doświadczenia, że w sklepie SKWORCU jest tak ogromny wybór herbat, który nie tylko mnie przyprawia o zawrót głowy. Wiem też jak trudno wybrać tylko kilka smaków, choć chciałoby się spróbować wszystkich. Dlatego ja próbuję ciągle nowych smaków i opisuję je na swoim blogu. Mam nadzieję, że dzięki temu Wam będzie łatwiej wybrać smaki dla siebie.


Co zawiera herbata 1001 Nocy Bajeczna:
  • herbata czarna Cejlon
  • kawałki pomarańczy
  • czereśnie
  • kwiat pomarańczy
  • kwiat jaśminu
Tylko tyle? Tak! A to wszystko tworzy dosłownie bajeczny smak! 


Jeśli wydaje się Wam, że 50 g to mało - zamówcie, sami zobaczycie, że herbaty wystarczy wam na wiele dni, wieczorów, czy nocy :)
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger