lipca 30, 2014

Mrożone Kakao Alexa


Przedstawiam Wam Mrożone kakao pomysłu mojego prawie czternastoletniego syna. Smakuje rewelacyjnie! Smakuje i dorosłym i dzieciom. Jeśli pijecie mrożoną kawę, dlaczego więc nie zrobić dzieciom mrożonego kakao? Przez to kakao nie nadążam kupować mleka :)Składniki na 2 duże szklanki:
  • ok. 400 ml mleka
  • 4 łyżeczki kakao rozpuszczalnego dla dzieci
  • 3 kostki lodu
  • przyprawa do kawy i deserów Kamis

Wykonanie:
Wszystkie składniki wrzucamy do blendera i miksujemy wszystko razem. Przelewamy do szklanek. Kakao wypijamy, a powstałą piankę wyjadamy łyżeczką. Mój Alex tak robi :) 
SMACZNEGO życzy ALEX I BLONDYNKA :)

/*post zawiera lokowanie produktu - Blender Mix&Go Kitchen Russell Hobbs/

1 komentarz:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger