maja 08, 2015

Koktajl Duo Owocowy z Miodem, Malina/Jagoda


Chyba nie tylko ja mam czasami tak, że nie mogę zdecydować się na jeden konkretny smak. Że mam ochotę na jeden i na drugi, a wybrać tak trudno, bo chciałabym oba. Tym razem postanowiłam nie wybierać i zgarnąć wszystko :) Koktajl Duo, malinowy i jagodowy, pychotka :) Nie słodziłam cukrem, posłodziłam miodem akacjowym, który coraz odważniej wchodzi do mojej kuchni. Żeby było jasne, my nie lubimy miodu na surowo :) W mojej kuchni miód idzie w ogromnych ilościach do marynat, ciast itp., ale na surowo nikt się nie odważy jeść :) Ja nawet jak uciapię palca miodem to idę opłukać, nie oblizuję :) Mój syn miód wyczuje na odległość, a tu? A tu miodu nie czuć, jest słodko i przyznam się, spróbowałam na surowo i powiem, że no no, całkiem dobry :) Czyżby w życiu Blondynki następował progres w temacie miodu? Zobaczymy, na razie jest super!


Składniki:
Wykonanie:
Jest prosto, można podać ten koktajl ładniej :) Jak się do tego zabrać? Proste! Trzeba zrobić dwa koktajle. Jeden malinowy z bananem, a drugi jagodowy z bananem. Kefiru lejemy tak jak lubimy, dosładzamy do smaku. Ja nie dosładzałabym miodem, ale koktajl przygotowywałam nie tylko dla siebie, ale i dla syna, a Młody coś przebąkiwał, że kefir kwaśny :) Jak już mamy zmiksowane dwa koktajle, po prostu wylewamy jeden na drugi, ja wylałam pod kątem, bo chciałam tak pod skosem. To do dzieła kochani, opróżniamy zamrażarki i bierzemy się za witaminki :)
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)

2 komentarze:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger