października 19, 2015

Blondynka Ci Ugotuje!


 A Witam serdecznie Was Wszystkich.
 Dziś osobiście, czytając możecie patrzeć mi w oczy :)
Korzystając z tego, że mój blog to moje podwórko, na którym wszystkie decyzję podejmuję osobiście i nic, ani nikt nie może mi niczego nakazać, ani zabronić postanowiłam, że chciałabym zorganizować krótką zabawę.

Żadnego gotowania, żadnego fotografowania. Totalnie nic nie musicie robić. Wystarczy usiąść przy tym poście i odpowiedzieć na jedno pytanie. Na tą okazję nawet usunęłam archiwum bloga, aby nie było tak banalnie. Odpowiedzi w stylu chybił trafił :)

A co w zamian? Tym razem nagroda dedykowana. Taka, której nie da się kupić w sklepie. Dla jednych może okazać się mało atrakcyjna, dla innych ciekawa, a dla innych unikatowa. Nie wnikam w to. Ale już były drogie patelnie i inne wartościowe fanty. Tym razem pojadę w inny klimat.


Nagroda jest jedna! Niewielki unikatowy słoik Friends of Glass ze świetnym wygrawerowanym wzorem I "love" Glass. Ale słoik jest pusty? Ha! I tu niespodzianka, w tej zabawie ja coś ugotuję i włożę do słoika :) Będzie to smak, który Wasza Blondynka uwielbia, coś co dotrze do szczęśliwca bez uszczerbku na jakości. Jak już wybiorę osobę, która wygra słoik ja zabiorę się za upieczenie granoli, potem na pocztę i tylko życzyć Smacznego :)


No dobrze wiemy co dam, ale nie wiadomo za co? Już piszę. W komentarzu pod tym postem napisz swoją odpowiedź na poniższe pytanie. Komentarz musi być podpisany. Wszystkie komentarze udostępnię dopiero po zakończeniu zabawy, w chwili ogłoszenia wyników. Kochani nie podpisujcie się inicjałami ;)

Ile postów Blondynka ma na swoim blogu ?

Nagrodę wysyłam wyłącznie na terenie Polski. 
Na odpowiedzi czekam do północy dnia dzisiejszego, a jutro do 12:00 ogłoszę szczęśliwca. Na końcu tego postu dopiszę pogrubioną czerwoną czcionką imię i nazwisko osoby, która trafiła idealnie lub była najbliższa prawidłowej liczby. 
Proszę wtedy o wysłanie mi na adres mailowy fallenangel172@interia.eu danych adresowych, które będą mi potrzebne do wysyłki.

Liczba postów to: 614
Najbliżej prawidłowego wyniku była
JOANNA SZEWCZYK
Gratuluję!
Joasiu, podeślij mi swój adres, abym mogła wysłać nagrodę ;)


12 komentarzy:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger