grudnia 23, 2015

Życzenia Świąteczne


Moi Kochani!

Nie wiem kiedy to zleciało, ale święta już prawie są. Chciałabym Wam Wszystkim i Waszym rodzinom życzyć cudownych Świąt. Zdrowych, pogodnych i radosnych. Smacznego jedzonka i ciepła rodzinnego.

Chciałabym abyście poszli na rodzinny spacer, aby czas zwolnił w te dni, dla Was. Abyście mogli odpocząć po intensywnych przygotowaniach.

Chciałabym także, aby dla wszystkich ludzi świąteczny nastrój trwał przez cały rok, abyśmy się codziennie szanowali i byli dla siebie życzliwi. Nie zazdrościli nikomu, bo każdy z Was jest wyjątkowy i posiada wyjątkowe atuty, które są bezcenne. Każdy na coś ciężko pracuje choć z perspektywy obserwatora może wyglądać jakby komuś coś spadało z nieba, tak nie jest. Wspierajmy się wszyscy, wtedy jest łatwiej.

Chciałabym też abyśmy wszyscy już od dziś potrafili cieszyć się z drobnostek, doceniać każdą chwilę, bo one są piękne, naprawdę, tylko my czasami za szybko biegniemy przez życie i nie dostrzegamy tych małych spraw. Wstawajmy rano i nawet jak pada deszcz, a za oknem jest ponuro, uśmiechnijmy się do lustra i powiedzmy "To będzie dobry dzień", bo będzie! Musicie tylko w to uwierzyć. Mniej narzekajmy, częściej przytulajmy bliskich, dziękujmy za to, że są tacy cudowni. Wybaczajmy i nie bądźmy zawistni ani złośliwi. A raz w tygodniu postarajcie się spojrzeć w niebo, ono jest takie piękne!

Ja jestem naprawdę wielką szczęściarą, że trafiłam na tak fantastycznych ludzi jakimi jesteście. Razem Tworzymy niesamowitą atmosferę, dzięki której nie wyobrażam sobie by nie wypić z Wami porannej kawy. To właśnie My wszyscy przyciągamy nowe osoby i nasze grono powiększa się, a nasza Blondynkowa "rodzina" powiększa się i jest cieplej, bo im więcej ludzi w jednym miejscu tym cieplej, a w lato będzie więcej rąk do robienia lodu do napojów chłodzących :) Strasznie mi fajnie z Wami. Dziękuję, że jesteście i że ze mną już tyle wytrzymujecie :D

Strasznie Was lubię i sercem jestem z Wami!
Wesołych Świąt Kochani
Wasza Blondynka :)

1 komentarz:

  1. Pięknie napisane :) Madziu Tobie również zdrowych, pogodnych świąt, dużo życzliwych ludzi wokół siebie i dużo przytulania :)

    OdpowiedzUsuń

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger