maja 18, 2014

Tęczowy Cukier


Tęczowy cukier, a raczej kolorowy. Fajny dodatek, jaki prosty w wykonaniu. Wystarczy szczypta chęci, a jaki efekt. Do czego ten cukier można wykorzystać? Ja zrobiłam go jako awaryjna dekoracja wypieków. Cukier poprzesypywałam do słoiczków, w których będzie czekał na odpowiednią chwilę. Przykładowe wykorzystanie możecie zobaczyć w Red Velvet Cupcakes


Składniki:

Wykonanie:
Wsypujemy cukier do miseczki, tyle ile uważamy, że będzie nam potrzebna. Do cukry dodajemy odrobinę barwnika spożywczego i grzbietem łyżki rozcieramy cukier z barwnikiem. Robimy tak długo aż barwnik pokryje kolorem cały cukier. Następnie zabarwiony cukier wysypujemy na pergamin i zostawiamy na kilka godzin, aby wysechł.
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)1 komentarz:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger