czerwca 04, 2014

Koktajl Patriotyczny?


Prościej się już nie da. Stuprocentowy minimalizm. Dwa składniki, dwa kolory, jeden smak! U mnie były dwa składniki, dziecko dodało jeszcze cukier, więc trzy składniki. Wybór należy do Was, czy z cukrem, czy bez cukru.

Składniki na 1 szklankę:
  • 1 garstka truskawek
  • cukier do smaku - dla tych co słodzą
  • mleko
Wykonanie:
Truskawki miksujemy z cukrem lub bez cukru. Zmiksowane przelewamy do wysokiej szklanki, aby poziom truskawek nie przekraczał połowy szklaki. Na wierzch lejemy zimne mleko, wlewamy je delikatnie, tak aby nie zmieszało nam warstw,które ładnie prezentują się przy podaniu. Ja przed spożyciem, włożyłam do szklanki rurkę i tak wszystko zmieszałam, że po biało czerwonych kolorach został mi różowy - też ładny :)
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)

2 komentarze:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger