czerwca 04, 2014

Kompot z Rabarbaru


Tym razem prościej się nie da. Chciało mi się takiego prostego, zwykłego kompotu. W lodówce leżał rabarbar. W zeszłym roku kombinowałam z rabarbarem, bazylią i miętą - mi bardzo smakowało takie połączenie, mojemu dziecku niestety w ogóle rabarbar nie przypadł do gustu, ani z bazylią, ani sam. Cóż... sama sobie zrobiłam kompot, a co! :)

Składniki
  • rabarbar
  • cukier - do smaku
  • woda

Wykonanie:
Rabarbar trzeba umyć, obrać, pokroić na mniejsze kawałki, zalać wodą i gotować na małym ogniu. Pod koniec gotowania dosładzamy do smaku, studzimy i przelewamy do dzbanka, bądź karafki.
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)1 komentarz:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger