lipca 11, 2014

Shake Truskawkowo - Bananowy


Przecież nie trzeba biegać do barów mlecznych aby wypić shake`a. Zalety domowego shake`a? Po pierwsze wiesz co pijesz i co dokładnie się w nim znajduje. Po drugie za cenę 1 shake`a w barze masz kilka takich szklanek w domu. Sama komponujesz smak i aby się go napić nie musisz ruszać się z domu. Na końcu dodam, że przygotowywanie takiego shake`a to wielka frajda dla dziecka. Nie dosładzamy shake`a cukrem, gdyż dodajemy słodkie lody!


Składniki na 2 szklanki:
  • 1 banan
  • duża garść truskawek
  • 2 kulki lodów waniliowo-truskawkowych
  • ok. 1/2 szklanki mleka

Wykonanie:
Wszystkie składniki wrzucamy do blendera i miksujemy. Na koniec przelewamy do szklanek i od razu pijemy. Owoce mogą być zarówno świeże jak i mrożone. 
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger