lipca 11, 2014

Shake Porzeczkowo - Bananowy z Jagodami


Jak to jest, że moje dziecko owoców czarnej porzeczki nie lubi, ale kompot i takie shake`i pochłania w ogromnych ilościach? Sami widzicie jak łatwo można dzieciom podać owoce, których nie lubią. Smakowo wyszło pysznie. Koniecznie musicie taki zrobić w swoich kuchniach! Nie dosładzamy shake`a cukrem, gdyż dodajemy słodkie lody!


Składniki na 2 szklanki:
  • 1 banan
  • 1 duża garść owoców czarnej porzeczki
  • 1 mniejsza garść jagód
  • ok. 1/2 szklanki mleka
  • 2 kulki lodów truskawkowo - waniliowych

Wykonanie:
Owoce mogą być zarówno świeże jak i mrożone. Wszystkie składniki umieszczamy w dzbanku blendera i miksujemy. Na koniec przelewamy do szklanek. Dekorujemy małą kulką lodów i podajemy.
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)

1 komentarz:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger