sierpnia 08, 2014

KONKURS!!! Po Treningu!Dzień Dobry Bardzo!
Konkurs, konkurs! 

W maju przy okazji organizowanych przeze mnie konkursów obiecałam Wam, że będę się dzielić produktami, które testuję i recenzuję. Dotychczas podzieliłam się przyprawami, bakaliami, herbatami i makaronami. Dziś czas na blender! Tak, taki sam jak widujecie na moim blogu w postach dotyczących smoothie, koktajli i innych napojów. 

Na co dzień trenuję kolarstwo górskie, duży wysiłek, upał - chce się pić, jak pić to coś zdrowego i fajnie gdyby to jeszcze było odżywcze. Najważniejsze w napoju po treningu to ugasić pragnienie. Domyślacie się jaki będzie temat konkursu? Czuję, że tak, więc już piszę, by nie trzymać Was w niepewności:

Przyślij pomysł na orzeźwiający napój po treningu i wygraj Blender Mix&Go Kitchen!

zdjęcie pochodzi ze strony Russell Hobbs

Przygotuj koktajl, smoothie, czy inny napój, który przyrządzisz w malakserze, blenderze, taki który według Ciebie najlepiej ugasi moje pragnienie po treningu, zrób zdjęcie i napisz kilka słów jak i z czego go wykonałaś i wyślij do mnie na adres mailowy fallenangel172@interia.eu. Udostępnij link z konkursem z fan page`a bloga <klik>na portalu Facebook na swoim profilu lub ten post  na swoim profilu na portalu Facebook, jeśli nie masz tam profilu udostępnij na profilu Google+ i cierpliwie poczekaj na ogłoszenie wyników, które ogłoszę 18 sierpnia zarówno tu na blogu jak i na fan page`u bloga, na który serdecznie Was zapraszam :)


Krótki regulamin:
  1. Organizatorem konkursu jest blog Blondynkagotuje.blogspot.com
  2. Sponsorem nagrody jaką jest Blender Mix&Go Kitchen jest firma Russell Hobbs.
  3. Konkurs trwa od 8 sierpnia do 15 sierpnia do północy.
  4. Ogłoszenie wyników konkursu będzie 17 sierpnia.
  5. Nagroda dla zwycięzcy wysłana będzie do 5 dni roboczych.
  6. Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski.
  7. Uczestnik wysyła zdjęcie i przepis związane tematycznie z hasłem konkursowym na mój adres mailowy : fallenangel172@interia.eu
  8. Warunkiem wzięcia udziału jest udostępnienie tego postu na swoim profilu na portalu Facebook lub Google+.
  9. Możesz wysłać maksymalnie dwie propozycje napoju.
  10. Po ogłoszeniu wyniku, zwycięzca konkursu proszony jest o podanie drogą mailową danych adresowych potrzebnych do wysyłki nagrody, ma na to 7 dni.
Ze szczegółowym regulaminem możecie zapoznać się klikając -> szczegółowy regulamin

Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy i Wszystkim życzę POWODZIENIA!
Wasza BLONDYNKA :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger