września 03, 2014

Dafi i Ja :)


Przyznam się, że nie do końca wierzyłam w tego typu produkty. W przypadku dzbanka Dafi spotkała mnie miła niespodzianka. Ale może zacznę od początku. 

Nie byłabym sobą, gdybym nie zwróciła uwagi na wygląd. Bardzo spodobał mi się wygląd dzbanka i solidne wykonanie. Duża pojemność i co również jest fajne, bogata gama kolorystyczna, dzięki czemu kolor dzbanka możemy dopasować do kolorystyki w kuchni. Spód zaopatrzony jest w przezroczystą gumową obręcz, dzięki czemu jest bardzo stabilny i nie ślizga się po blacie. Możemy również wybrać rodzaj filtra:
  • System Unimax - filtrujący 150-200 litrów wody
  • System Classic - filtrujący 100 -150 litrów wody
Późniejsza wymiana filtrów nie przysparza nam wysokich kosztów. Zapas 3 wkładów filtrujących Systemu Unimax kosztuje 49 zł, czyli miesięczny koszt utrzymania dzbanka to około 16 zł.Dioda - idealne rozwiązanie dla takich zapominalskich jak ja. Świeci na niebiesko - filtr jeszcze działa, świeci na czerwono - należy wymienić na nowy. Proste, prawda? Dodatkowy plus to taki, że wodę wlewamy bez otwierania pokrywy dzbanka, podstawiasz pod kran, odkręcasz wodę i już :)


Dafi działa czy nie?
W pierwszej kolejności przefiltrowaną wodę zagotowałam i zaparzyłam sobie poranną kawę. Różnica była ogromna. Zwykła kawa rozpuszczalna ze sklepu Biedronka zachwyciła mnie! W smaku taka delikatna, aksamitna... Szok!

http://www.dafi.pl/3-kroki-z-dafi/
http://www.dafi.pl/3-kroki-z-dafi/
Dzbanek Dafi Omega 4 l w moim domu jest zaledwie tydzień, a ja i mój syn już nie wyobrażamy sobie, gdyby miało go nie być. Mamy wodę delikatną i taką przyjemną (miękką?) pod ręką o każdej porze. Do tej pory na co dzień piliśmy wodę mineralną niegazowaną, od tygodnia pijemy przefiltrowaną, która nie różni się w smaku od mineralnej. Można tu spokojnie napisać o oszczędności i ekologii. Kupujemy mniej wody mineralnej, mniej plastikowych butelek ląduje w koszu.

Recenzowanie tego produktu było dla mnie czystą przyjemnością. Zaowocowało to wprowadzeniem kolejnego zdrowego nawyku żywieniowego w moim życiu. Ja jestem bardzo zadowolona. A jeśli dodam do tego profesjonalną obsługę i kontakt zespołu firmy Dafi daje nam 100% zadowolenia. Polecam!

SERDECZNIE pozdrawia Was BLONDYNKA :)

1 komentarz:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger