grudnia 06, 2014

Ogłoszenie Zwycięzcy Konkursu z Master Chef!


Serdecznie witam wszystkich w grudniowe przedpołudnie. Dziś w nocy chodził Mikołaj, u Was też był?

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia konkursowe. Było nie tylko pięknie, ale ciekawie i pewnie pysznie. Wybór był bardzo trudny. Danie castingowe do Master Chef? Według mnie to danie powinno być pyszne, estetyczne i możliwe do wykonania w krótkim czasie. Dziś w nocy siedziałam i przeglądałam, zastanawiałam się i wybrałam trzy, ale to o dwa za dużo, jedna patelnia, więc jeden zwycięzca. Rano ponownie wróciłam do przeglądania, zostały dwa, jednak jedno przyciągało mnie jak magnez, wybór padł, ale chciałam sprawdzić, czy to danie urzeknie również mojego syna. Zawołałam go i pokazałam mu wszystkie zgłoszone dania i wiecie, że wybrał to, które tak mnie urzekło? Wieć do rzeczy.


Serdecznie gratuluję i uroczyście ogłaszam, że Indukcyjną patelnię Master Chef series (20 cm) otrzymuje Tomasz Olszewski z Warszawy!!! Gratuluję! A poniżej jego danie.

Tomaszu proszę o podesłanie mi adresu korespondencyjnego na adres mailowy, aby firma mogła wysłać Ci nagrodę :)


Na koniec chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tej zabawy! Dziękuję również pozostałym, za to że jesteście tu ze mną każdego dnia! Dzięki Wam to co robię ma sens i To właśnie Wy dajecie mi mnóstwo energii do działania. Dziękuję :* Dziękuję również sponsorowi nagrody firmie Ballarini !

Serdecznie pozdrawia Was
Wasza BLONDYNKA :)

1 komentarz:

  1. Gratulacje.

    Przyznam, że klikałam na link z ogromnym biciem serca :)

    Udanych wariacji kulinarnych z patelnią Panie Tomaszu :)

    OdpowiedzUsuń

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger