sierpnia 02, 2014

Kostki Lodu z Niespodzianką


Niby nic, a jednak! Podawanie przepisu w przypadku tych kostek byłoby śmieszne. Chcę tylko pokazać, że w foremce na lód można zamrozić to co lubimy i co nam się podoba. Ja zamroziłam truskawki, poziomki, kwiaty jadalne i listki mięty z mojego balkonu. Dzięki takim kostkom napój wygląda ciekawie, zawsze to coś innego. Nie dają wyraźnego i mocnego smaku napojowi, w którym sobie pływają, tylko subtelną nutkę smaku. Tak więc teraz pomyślcie co Wy możecie zamrozić, pomysłów jest mnóstwo ;)
POZDRAWIA Was Serdecznie BLONDYNKA :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger