marca 19, 2014

Herbata Blondynki


Pokusiło mnie żeby samej zrobić własną mieszankę herbaty! Mi smakowała, syn powiedział, że dobra. Koleżanka, że da się pić. A najważniejsze jest to, że smakuje mi, bo herbata jest blondynki :) Użyłam składników firmy Najlepsze Przyprawy Świata i kilku innych.


Składniki:
  • zielona herbata Sencha
  • trawa cytrynowa suszona
  • Żeń-Szeń syberyjski
  • kwiat jaśminu  - odrobinę
  • stevia - szczypta

Wykonanie:
Wszystkie suche składniki mieszamy i wsypujemy do kubka, całość zalewamy wodą i po około 3 minutach napar przecedzamy przez sitko i możemy delektować się smakiem tej herbatki.

Moje spostrzeżenia:
Kwiatu jaśminu dodajemy bardzo mało, bo w przeciwnym razie uzyskamy zbyt mocny aromat jaśminowy.
Stevia jest bardzo słodka, więc i jej używamy troszeczkę. Tak jak ja nie słodzę herbat, w przyszłości będę pomijać dodawanie tej rośliny do mieszanki herbat.
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)


2 komentarze:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger