sierpnia 05, 2014

Dżem Malinowy z Wanilią i Cytryną


Mus malinowy zrobiony, chciałam coś innego. U Doroty Świątkowskiej znalazłam to co chciałam Dżem Malinowy z Wanilią i cytryną! To jest to. Pyszny! Wart zachodu. Polecam!


Składniki:
  • 1 kg malin
  • 2 szklanki cukru
  • sok wyciśnięty z 1 cytryny
  • 1 łyżka pasty z wanilii SkworcuWykonanie:
Wszystkie składniki umieściłam w woku i gotowałam na małym płomieniu przez 2 godziny. Uzyskałam kisielowatą konsystencję. Połowę zawartości przetarłam przez sitko, mus wlałam z powrotem do dżemu. Wymieszałam i pogotowałam chwilkę. Na koniec przełożyłam gorący dżem do słoików, które od razu odwróciłam dnem do dołu.
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA:)


/*post zawiera lokowanie produktu - Wok linii Granitium Ballarini/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger