września 19, 2016

Dyniowe LatteKiedy tak sobie piekłam dynie na puree, a wiadomo dynia jak się piecze, nie trzeba jej pomagać, więc usiadłam przy laptopie i tak sobie przeglądałam różne strony kulinarne, czyli moje ulubione blogi wpadłam na Dyniowe Latte na blogu Just My Delicious i zaiskrzyło. W głowie zaświeciła się lampka "Musisz to zrobić!". Na domiar wszystkiego puree z dyni za chwilę miało się pojawić na moim stole, składniki do przyprawy do potraw z dyni wszystkie miałam w szafce, golden syrup też jest, więc zaczęłam działać. Minuta dwie i szklanka Dyniowego Latte stała przede mną. Nie wykończyłam go bitą śmietaną, bo sam napój jest dość słodki, postanowiłam na wierzch wyłożyć spienione mleko. Na przyszłość jak dla mnie wystarczy jedna łyżka golden syrupu, a latte jest idealne do łóżka i do dobrej książki. Szczególnie w takie dni jak dziś, kiedy za oknem jest mokro i zimno.Składniki na 1 porcję:

Sposób przygotowania:
Golden syrup wlałam na dno szklanki. Do rondelka wlałam mleko, kawę, miód, włożyłam puree z dyni i wsypałam przyprawę. Wszystko razem mocno podgrzałam i wlałam do szklanki. Na końcu ubiłam na pianę ciepłe mleko i wyłożyłam na wierzch. Ciepłe jest boskie, ale tradycyjnie dopijałam zimne, które też było niczego sobie ;)
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger