czerwca 11, 2015

Kwiatowe Kostki Lodu Blondynki


W zeszłym roku robiłam kwiatowo owocowe kostki lodu, pamiętacie? W tym roku kostki z bratkiem i listkiem mięty. Lubię takie kostki, bo podane napoje nabierają wtedy niepowtarzalnego wyglądu i na imprezach robią efekt WOW :)


Wykonanie jest bajecznie proste, wystarczy kilka chwil. Foremki do lodu zalałam wodą mineralną niegazowaną, w każdym zagłębieniu foremki zatopiła jeden kwiatek bratka i listek świeżej mięty. Wstawiłam do zamrażarki i poczekałam kilka godzin do czasu zamarznięcia wody. 

Do czego taki lód można wrzucić? Do czego tylko chcecie! Do wody mineralnej, napojów bezalkoholowych, soków, drinków i wielu wieli innych.
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger