lipca 22, 2015

Smoothie Truskawkowo - Arbuzowe


Bardzo często najprostsze rozwiązania są najsmaczniejsze. Truskawki i arbuz i słodzić nie trzeba i pysznie i szybko i orzeźwiająco. Czego chcieć więcej. Ja oprócz tego nie chcę niczego dziś :) Nawet nie wiem, czy jest sens pisać przepis na tak oczywisty napój. Hmm, dobra napiszę kilka słów, tak żeby kogoś natchnąć, na bardzo smaczne połączenie.


Składniki:
  • truskawki
  • arbuz
Wykonanie:
Ile czego i jak? Ile macie tyle wrzućcie do blendera. Albo jak lubicie, albo pół na pół, ja tak zrobiłam. Wszystko zmiksowałam  i wypiłam, Owoce wyciągnęłam prosto z lodówki, nie musiałam potem mrozić, ani chłodzić napoju.
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)

1 komentarz:

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger