września 09, 2015

Smoothie - Jeżyny, Melon i Chia Fresca!


Trio idealne! Melon i Chia Fresca jest smaczne, ale Kochani mus jak świetnie podkreślił te smaki, to jestem pod wrażeniem aż do dzisiaj. Niby takie nic takiego, mus z jeżyn, melon i Chia Fresca, a taaaakie pyszne! O tak! Tak lubię zaczynać dzień!


Składniki:
  • Chia Fresca <----przepis w tym linku
  • melon żółty
  • jeżyny
  • ewentualnie cukier (ja nie dodawałam)
Wykonanie:
Jeżyny zmiksowałam dokładnie i przetarłam przez sito, aby pozbyć się pestek. Melon obrałam ze skórki, usunęłam pestki ze środka, pokroiłam na kawałki i zmiksowałam. I teraz tak. Na dno wyłożyłam mus jeżynowy, potem zmiksowany melon, a na koniec delikatnie wylałam Chia Fresca. Rewelacja! Nie muszę pisać, że zdrowo, bo to oczywiste ;)
SMACZNEGO życzy BLONDYNKA :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć, jestem Blondynka.

Jeśli chcesz coś napisać, wymienić myśli, porozmawiać to jest odpowiednie miejsce, w którym dbam o to abyś czuł się bezpiecznie i dobrze.

Jeśli masz zły dzień i i potrzebujesz tu wyładować swoje negatywne emocje - osobiście zaprowadzę Cię do wyjścia, Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, więc albo się uśmiechnij albo idź dalej.

Nie rób proszę z tego miejsca tablicy reklamowej, nie bawię się w lajk za lajk itd, nie lubię spamu.

W komentarzach możesz również umieścić zdjęcia dań wykonanych z Blondynkowych przepisów, jeśli chcesz abym wkleiła je do albumu na fan page`u bloga na FB, napisz od razu, że wyrażasz zgodę na ich umieszczenie we wspomnianym albumie.

Nie bój się pytać, zawsze odpowiem i postaram się pomóc.

Czuj się tu dobrze. Życzę Ci aby Twój Dzień był zawsze pełny pozytywnych zdarzeń! Buziaki!

Drukuj

Copyright © 2016 Blondynka Gotuje , Blogger